Śmierć za granicą rodzi dodatkowe trudności w postaci formalności, jakie należy wypełnić w celu legalnego sprowadzenia ciała zmarłego do Polski. Zlecając usługę sprowadzenia zwłok z zagranicy naszej firmie, mogą być Państwo spokojni o wszystkie kwestie formalne, a także liczyć na profesjonalizm i skuteczność w działaniu.

Wykonujemy transport zmarłych z takich krajów jak NiemcyAnglia, Austria, Holandia oraz z wielu innych krajów Europy.

Załatwiamy wszystkie formalności, odprawy konsularne, opłaty lotniskowe. W polskich i zagranicznych urzędach wyrabiamy konieczne do sprowadzania ciała dokumenty, decyzje administracyjne, kartę zgonu, odpis aktu zgonu oraz ich tłumaczenia. 

Współpracujemy w wieloma zakładami pogrzebowymi z Polski, z firmami ubezpieczeniowymi oraz dużymi przedsiębiorstwami, które działają poza granicami Polski.

Posiadamy specjalnie przystosowane karawany do międzynarodowego transportu, odpowiednie trumny z metalowymi wkładami oraz filtrami. Komunikujemy się w kilku językach obcych oraz znamy dokładnie przepisy dotyczące transportu zmarłych w wielu krajach, co w połączeniu z naszym zdobytym doświadczeniem, setkami tysięcy przebytych kilometrów – stawia nas w pozycji firmy godnej zaufania i polecenia